Warsztat Warszawa ul.Syreny 14 Polecam!!!

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • weeman42217
    Classic
    • 2010
    • 28

    Zamieszczone przez pekool
    weeman42217, bylem osobiscie tam i jest jeden elektryk bodajze pan Robert i dobrze robi elektryke
    ale to nie na syreny 14 na syreny jest drugi warsztat i chyba tam robiles. Dzwnilem szefa warsztatu na syreny 14 - Janusz D. i jutro bede u niego robil troche rzeczy wiec jeszcze raz go zapytam ale przez telefon mowil ze elektryk jest obok w sasiednym warsztacie

    Komentarz

    • pekool
      Rider
      • 2012
      • 321
      • Octavia I combi (1U5)
      • ASV 1.9 TDI VP 110 KM

      weeman42217, tam jest zaglebie motoryzacyjne a hal jest przynajmniej kilka co robia samochody, a ten warsztat jest troche w glebi po prawej stronie i kierownik ma na imie Piotr
      pekool

      Komentarz

      • mozgi
        L&K
        • 2009
        • 1127
        • Octavia I (1U2)
        • AKL 1.6 MPI 101 KM

        podaje nr telefonu do właściciela: Pan Piotr tel. 601-272-817 gdyby ktoś nie mógł się dodzwonić na telefon stacjonarny , proszę o umieszczenie go w pierwszym poście tego tematu
        ASO Skoda Warszawa Ursynów ul.Gruchacza 39 - najlepsze ceny w Polsce na hasło :Octavia Club Polska
        Kontakt mailowy w sprawie wyceny części: [email protected] (p.Adam Wiśniewski, p.Łukasz Poniatowski i p.Kamil Banaszek) , tel.22-549-10-60

        Komentarz

        • antekmustard
          Classic
          • 2013
          • 13

          Potwierdzam bardzo dobry warsztat z oddanymi fachowcami

          Komentarz

          • mozgi
            L&K
            • 2009
            • 1127
            • Octavia I (1U2)
            • AKL 1.6 MPI 101 KM

            wczoraj w poniedziałek zrobiłem przegląd okresowy, przy okazji wyszły do wymiany przewody hamulcowe przednie,elastyczne , polecam
            ASO Skoda Warszawa Ursynów ul.Gruchacza 39 - najlepsze ceny w Polsce na hasło :Octavia Club Polska
            Kontakt mailowy w sprawie wyceny części: [email protected] (p.Adam Wiśniewski, p.Łukasz Poniatowski i p.Kamil Banaszek) , tel.22-549-10-60

            Komentarz

            • sebu
              L&K
              • 2008
              • 1304
              • Octavia II (1Z3)
              • AHF 1.9 TDI VP 110 KM
              • CDAA 1.8 TSI 160 KM

              Byłem dzisiaj i zostawiłem z rana swoje autko,do wymiany była gruszka od turbo i rozruszanie samej turbinki koszt 350 zł.
              Radość z jazdy wróciła,a i samo załatwienie sprawy było ok,mimo iż poprzednia wizyta była troszeczkę źle wspominana prze zemnie,ale dziś jestem zadowolony.
              Nie pij za kierownicą. Stukniesz kogoś w zderzak i sobie rozlejesz
              jak pomogłem to daj punkcik
              sprzęgło od G 60

              Komentarz

              • mozgi
                L&K
                • 2009
                • 1127
                • Octavia I (1U2)
                • AKL 1.6 MPI 101 KM

                w tym tygodniu wymieniony czujnik ABS w WV Jetta , dodatkowo w warsztacie widziałem inne octavie oklejone OCP
                ASO Skoda Warszawa Ursynów ul.Gruchacza 39 - najlepsze ceny w Polsce na hasło :Octavia Club Polska
                Kontakt mailowy w sprawie wyceny części: [email protected] (p.Adam Wiśniewski, p.Łukasz Poniatowski i p.Kamil Banaszek) , tel.22-549-10-60

                Komentarz

                • mozgi
                  L&K
                  • 2009
                  • 1127
                  • Octavia I (1U2)
                  • AKL 1.6 MPI 101 KM

                  często widzę tam OCP tylko widzę,że nikt w temacie tu nie pisze :roll: , kolejna udana wizyta, szybko,sprawnie i w normalnej cenie (nie trzeba za Warszawa jechać) , plus jak zawsze,że można być przy aucie i samemu przyglądać się całej pracy

                  PS.podaje nr telefonu do właściciela: Pan Piotr tel. 601-272-817
                  ASO Skoda Warszawa Ursynów ul.Gruchacza 39 - najlepsze ceny w Polsce na hasło :Octavia Club Polska
                  Kontakt mailowy w sprawie wyceny części: [email protected] (p.Adam Wiśniewski, p.Łukasz Poniatowski i p.Kamil Banaszek) , tel.22-549-10-60

                  Komentarz

                  • Majonez69
                    Classic
                    • 2014
                    • 34

                    A ja nie polecam tego warsztatu. Wieczne obsuwy, ceny z kosmosu, niekoniecznie idące w parze z jakością. Serwisowałem się tam, bo to warsztat polecany przez OCP, ale przy każdej wizycie było coś nie tak. A to zdemontowali pół samochodu, a to pół samochodu wymienili bez konsultacji, a to ciągle przekładali termin oddania auta. Dwóch wspólników, każdy mówi co innego. Dzisiaj odebrałem samochód i wystarczyło 20 km i już się krztusi. Może gdybym miał naklejke OCP byłoby inaczej, może to kwestia mojego szczęścia, może jeszcze co innego, ale na razie na samą myśl o nich, robi mi się słabo i pewne jest tylko to, że więcej się z Panami nie zobaczę. :| I wszyscy odetchnęliśmy z ulgą.
                    Co kto lubi.

                    Komentarz

                    • emil_z
                      Classic
                      • 2015
                      • 20
                      • Octavia I (1U2)
                      • BFQ 1.6 MPI 102 KM

                      Zamieszczone przez mozgi
                      udana wizyta, szybko,sprawnie i w normalnej cenie
                      A ja potwierdzam i polecam .
                      Byłem tam niedawno na sporym przeglądzie (rozrząd, łączniki i gumy stabilizatora, termostat, naprawa wiązki w drzwiach itd.) i jestem zadowolony z roboty. Uwinęli się dość szybko, na bieżąco byłem informowany co ewentualnie byłoby jeszcze do wymiany i jaki koszt.
                      Zapewne jeszcze się tam pojawię.

                      Komentarz

                      • pskosz
                        Rider
                        S_OCP Member
                        • 2006
                        • 703

                        Też byłem u nich na przeglądzie i z każdą pierdołą dzwonili do mnie czy wymieniamy. I szybko zrobili. Więc jestem zadowolony.
                        pozdrowienia

                        Komentarz

                        • Zetka15
                          Classic
                          • 2015
                          • 1

                          Witam,
                          Mam pytanie czy robią też przegląd instalacji gazowej?
                          A może polecicie warsztat gdzie kompleksowo (i niedrogo ) można zrobić cały przegląd Octavki.
                          Z góry dziękuję i pozdrawiam.

                          Komentarz

                          • mozgi
                            L&K
                            • 2009
                            • 1127
                            • Octavia I (1U2)
                            • AKL 1.6 MPI 101 KM

                            W tym roku kolejna udana wizyta, przeglad+olej,filtry. Na placu stalo kilka aut OCP,miedzy innymi pamietam czarna O1 RS nr rej.LPU 436.... oraz czerwona O1 combi WE 492... , polecam warsztat , nie trzeba jechac do innego warsztatu za Warszawe , szybko,sprawnie i w normalnych pieniadzach
                            ASO Skoda Warszawa Ursynów ul.Gruchacza 39 - najlepsze ceny w Polsce na hasło :Octavia Club Polska
                            Kontakt mailowy w sprawie wyceny części: [email protected] (p.Adam Wiśniewski, p.Łukasz Poniatowski i p.Kamil Banaszek) , tel.22-549-10-60

                            Komentarz

                            • mozgi
                              L&K
                              • 2009
                              • 1127
                              • Octavia I (1U2)
                              • AKL 1.6 MPI 101 KM

                              W tym roku kolejna udana wizyta, przeglad+olej,filtry. Na placu stalo kilka aut OCP,miedzy innymi pamietam czarna O1 RS nr rej.LPU 436.... oraz czerwona O1 combi WE 492... , polecam warsztat , nie trzeba jechac do innego warsztatu za Warszawe , szybko,sprawnie i w normalnych pieniadzach
                              ASO Skoda Warszawa Ursynów ul.Gruchacza 39 - najlepsze ceny w Polsce na hasło :Octavia Club Polska
                              Kontakt mailowy w sprawie wyceny części: [email protected] (p.Adam Wiśniewski, p.Łukasz Poniatowski i p.Kamil Banaszek) , tel.22-549-10-60

                              Komentarz

                              • mozgi
                                L&K
                                • 2009
                                • 1127
                                • Octavia I (1U2)
                                • AKL 1.6 MPI 101 KM

                                kolejna wizyta tym razem służbową octavią , szybko, sprawnie i jak zwykle na parkingu dwie inne oklejone octavie OCP. Polecam warsztat specjalizujący się w skodach PS.Coraz wiecęj VW robią.
                                ASO Skoda Warszawa Ursynów ul.Gruchacza 39 - najlepsze ceny w Polsce na hasło :Octavia Club Polska
                                Kontakt mailowy w sprawie wyceny części: [email protected] (p.Adam Wiśniewski, p.Łukasz Poniatowski i p.Kamil Banaszek) , tel.22-549-10-60

                                Komentarz

                                • Miguel
                                  Drive
                                  S_OCP Member
                                  • 2008
                                  • 89
                                  • Octavia I combi (1U5)
                                  • ASZ 1.9 TDI PD 130 KM

                                  Czy polecacie elektryka w warsztacie na Syreny u Piotra i Leszka, czy jakiegoś innego też na Syreny? Pytam, bo z komentarzy na forum wynika, że na Syreny jest dwóch elektryków.
                                  ASZ 240+ supported by DGW.
                                  Prowadzę - jestem trzeźwy!
                                  Jest nas coraz więcej!

                                  Komentarz

                                  • mozgi
                                    L&K
                                    • 2009
                                    • 1127
                                    • Octavia I (1U2)
                                    • AKL 1.6 MPI 101 KM

                                    wizyta jak zawsze udana , cały rozrząd wymieniony Polecam!!!
                                    ASO Skoda Warszawa Ursynów ul.Gruchacza 39 - najlepsze ceny w Polsce na hasło :Octavia Club Polska
                                    Kontakt mailowy w sprawie wyceny części: [email protected] (p.Adam Wiśniewski, p.Łukasz Poniatowski i p.Kamil Banaszek) , tel.22-549-10-60

                                    Komentarz

                                    • taranx
                                      Ambiente
                                      • 2008
                                      • 123
                                      • Octavia I (1U2)
                                      • BFQ 1.6 MPI 102 KM

                                      Zamieszczone przez mozgi Zobacz wpis
                                      wizyta jak zawsze udana , cały rozrząd wymieniony Polecam!!!


                                      Jaka cena za wymianę rozrządu?
                                      http://chomikuj.pl/taranx

                                      Komentarz

                                      Pracuję...